Wsparcie majątkowe

Funkcjonowanie Fundacji generuje koszty - korespondencji, przejazdów, noclegów, fachowej literatury i szkoleń itp. Staramy się zdobywać środki na pokrycie tych kosztów z różnych źródeł, ale chętnie przyjmiemy także Twoje wsparcie. Jak możesz pomóc Fundacji?

Możesz dokonać darowizny przelewając dowolną kwotę na rachunek bankowy Fundacji 76 1600 1462 1824 8191 5000 0001 tytułując przelew “Na działalność statutową”.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w branży transportowej lub hotelarskiej możesz zawrzeć porozumienie z Fundacją i udzielać rabatu na korzystanie z Twoich usług przez naszych reprezentantów i reprezentantki podczas wykonywania zadań na zlecenie Fundacji.

Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem możesz wnosić, aby sąd nakazał sprawcy zapłatę określonej kwoty na wybrany przez Ciebie cel społeczny. Takim celem może być Fundacja i jej działalność.

Jeśli ktoś naruszył Twoje dobra osobiste, możesz wnosić, aby sąd nakazał sprawcy naruszeń zapłatę określonej kwoty na wybrany przez Ciebie cel społeczny. Takim celem może być Fundacja i jej działalność.

Masz inny pomysł na wsparcie działalności Fundacji? Skontaktuj się z nami!.

Tym, którzy zdecydują się na stałe wspieranie działań Fundacji, odwdzięczymy się, o ile wyrażą na to zgodę, publikując podziękowania na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.